O NAS
LOGOTYP migranciwpolsce.pl

Migranciwpolsce.pl to projekt zrzeszający fundacje
i stowarzyszenia pomagające uchodźcom i migrantom oraz instytucje działające na rzecz kryzysu humanitarnego na świecie.

Portal jest serwisem apolitycznym.
Nie jesteśmy związani z żadnym obozem politycznym.
Nasz projekt powstał z chęci pomagania najbardziej potrzebującym poprzez szerzenie informacji na temat działań, jakie są podejmowane przez instytucje niosące pomoc, a także z chęci uświadamia czytelników
i potencjalnych darczyńców odnośnie sytuacji związanej
z kryzysem humanitarnym na świecie.

Ważnym aspektem, który pozwala zrozumieć problemy współczesnego świata w kontekście kryzysu humanitarnego
i sfery związanej z tematyką uchodźców oraz migrantów, są zagadnienia geopolityczne, na które chcemy zwrócić szczególną uwagę.

Przekaż 1% podatku
EnglishGermanItalianPolishRussianUkrainian
Co-nowego-w-Domach-Samodzielnych-Mam

Co nowego w Domach Samodzielnych Mam?

Dom Mam na al. Jerozolimskich


W sierpniu, dwa miesiące przed terminem, przyszła na świat Jana. Jej mama jest już w domu z pozostałą dwójką dzieci i dwa dziennie jeździ do szpitala z mlekiem dla swojej wcześniaczki. Na dniach Jana zostanie wypisana ze szpitala i zamieszka ze swoją rodziną.

Dom Mam na Jakubowiźnie

Na Jakubowiźnie rozpoczął się sezon na zbiór jabłek. W prace ogrodowe zaangażowały się podopieczne wraz z dziećmi.

W każdym tygodniu kontynuujemy warsztaty z zatrudnionym przez naszą Fundację psychologiem, który pracuje z dziećmi nad umiejętnością radzenia sobie z emocjami, wytrwałością oraz umiejętnością proszenia i dawania wsparcia.

W tym tygodniu swoje 9. urodziny obchodziła Polina z Domu Mam na Jakubowiźnie. Był tort, prezenty i mnóstwo zabawy! Życzymy jej wszelkiej pomyślności!

Dom Mam na Łukowskiej

W nowo utworzonym, trzecim Domu Mam, w Warszawie, zamieszkały dwie rodziny – Viktoriia i Yulia wraz ze swoimi dziećmi. Dziewczyny od razu podjęły pracę, a maluchy uczęszczają już do szkół i integrują się z polskimi dziećmi.

Wpierajcie nasze Domy dla Samodzielnych Mam z Ukrainy! Dzięki Waszym wpłatom możemy zapewnić naszym podopiecznym dobry start w nowej rzeczywistości: zrzutka.pl/DomMam

Podziel się z: