21.1 C
Warszawa
22 lipca, 2024, 09:17
MigranciwPolsce.pl
Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym półrocznym studium „Przemoc w świe...

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym półrocznym studium „Przemoc w świe…


Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym półrocznym studium „Przemoc w świetle teorii mentalizacji – praca z traumą dziecka i rodziną” dla klinicystów (psychologów, terapeutów i lekarzy psychiatrów) z doświadczeniem lub gotowością do pracy z dziećmi pokrzywdzonymi przemocą

To wyjątkowa okazja, aby poszerzyć swoje kompetencje i zrozumienie teorii mentalizacji, co jest kluczowe w pracy klinicznej z dzieckiem. Studium koncentruje się na wsparciu emocjonalnym profesjonalistów, pomagając im w radzeniu sobie z ciężarem pracy w tym obszarze.

Formularz rejestracyjny: https://tiny.pl/dljrl

Wszystkie spotkania odbędą się stacjonarnie w Warszawie, a osobom spoza Warszawy gwarantujemy nocleg. Zachęcamy do zapoznania się z programem studium: https://tiny.pl/dljrj (program dostępny także w komentarzach)

Studium finansowane jest ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego Dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Liczba miejsc ograniczona. Spośród nadesłanych zgłoszeń pierwszeństwo będą miały zgłoszenia od osób pracujących w placówkach publicznych lub prowadzonych przez organizacje pozarządowe świadczących pomoc dzieciom pokrzywdzonym przestępstwem.#Serdecznie #zapraszamy #udziału #bezpłatnym #półrocznym #studium #Przemoc #świe..

Źródło: Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

Polecane wiadomości

Skip to content