-4.1 C
Warszawa
2 grudnia, 2023, 09:12
MigranciwPolsce.pl
„MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI”: KONCERTY HUMAN RIGHTS W TORUNIU I OLSZTYNIE...

„MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI”: KONCERTY HUMAN RIGHTS W TORUNIU I OLSZTYNIE…

„MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI”: KONCERTY HUMAN RIGHTS W TORUNIU I OLSZTYNIE

Hardcorowa kapela PRAWA CZŁOWIEKA wystąpi pod szyldem kampanii społecznej „Muzyka Przeciwko Rasizmowi” Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ”. Zespół zagra w Toruniu (29 września) i Olsztynie (30 września). Obydwa koncerty odbędą się z okazji 40-lecia zespołu Moskwa. Polecamy!

Muzycy z warszawskiej kapeli Human Rights tak opisują swoją twórczość: „Dzika, energetyczna muzyka oraz mocne i bezpośrednie w przekazie teksty wynikające z irytacji na coraz bardziej nachalne próby manipulacji naszym życiem, powszechne szczucie jednych ludzi na innych tylko ze względu na różnice płci, poglądów, wyznaniowe czy narodowościowe. Jest więc ogień, wściekłość, szczerość, a przy tym melodia i wpadające w ucho refreny mówiące o wolności, szacunku, współczuciu, tolerancji – czyli o tym wszystkim, o czym coraz częściej zapominamy przygniatani brutalną i zakłamaną rzeczywistością, manipulowani politycznymi hasłami, obietnicami i łgarstwami”.
Żródło materiału: Stowarzyszenie NIGDY WIĘCEJ

Polecane wiadomości

Kryzys klimatyczny zmienia nie tylko planetę, ale także życie dzieci

UNICEF

TANZANIA Uvi Foundation for Education prowadzi projekty edukacyjne w górach Usa…

UNAWEZA

Uwaga! Ostatnia szansa, by wesprzeć budowę mostu! FLORENCE (39 lat) samotnie wychowuje czwórkę dzieci. Jej mą…

Polska Fundacja dla Afryki

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować. Akceptuję Więcej