12.2 C
Warszawa
24 września, 2023, 09:18
MigranciwPolsce.pl
„MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI”: PUNK W POTOKU!

„MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI”: PUNK W POTOKU!


Pod szyldem kampanii „Muzyka Przeciwko Rasizmowi” odbędzie się koncert, na którym zagrają następujące kapele: Smuga , , a także Royal Kids Of The 1977 .

Zespół Smuga powstał w 2020 roku. To mocny, szybki, bezkompromisowy hardcore z charyzmatyczną wokalistką na froncie. Ich muzyka to walka o prawa ludzi i zwierząt, a także przeciwko złu i niesprawiedliwości.

VqrV na początku był blogiem, ujściem emocji w formie tekstu. Szybko jednak zyskał także muzyczny wymiar, w 2021 zarejestrował ścieżki na debiutancką płytę. Muzyka tej kapeli to „rycząca gitara, agresywna perkusja i teksty, które angażują się w bieżące problemy”. Członkowie zespołu traktują piosenki jak medium do pisania felietonów i komentarzy. Dodatkowo ubarwiają brzmienie, korzystając z syntezatorów i modyfikując elektronicznie wokal. Dlatego nazywają się kapelą cyberpunkową: używają nowoczesnej technologii podlanej rockowym brzmieniem.

Royal Kids Of The 1977 – czterech rockandrollowców z prawdziwego zdarzenia, którzy przypominają najlepsze kawałki z czasów świetności legendarnego klubu CBGB w Nowym Jorku.

Koncert odbędzie się 17 czerwca w Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka w ramach Rotten – Koncerty .

„MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI”: PUNK W POTOKU!Żródło materiału: Stowarzyszenie NIGDY WIĘCEJ

Polecane wiadomości

Co robicie jutro/DZISIAJ!/, czyli w niedzielę? Jeśli nie macie planów, to zapraszamy do muzeum oraz…

MUDITA

„MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI”: KONCERTY HUMAN RIGHTS W TORUNIU I OLSZTYNIE…

"Nigdy Więcej"

Zapraszamy na webinar o społecznosci i kulturze g/Głuchych oraz o wyzwaniach, z jakimi się mierzą ,…

MUDITA

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować. Akceptuję Więcej