-3.8 C
Warszawa
1 grudnia, 2023, 17:16
MigranciwPolsce.pl
Nowa polityka zagraniczna Polski

Nowa polityka zagraniczna PolskiPolski minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau wygłosił w Sejmie długie przemówienie opisując najważniejsze kierunki polityki zagranicznej państwa. Jakie jest dziś spojrzenie Polski na świat? Jak rząd postrzega stosunki z Niemcami, USA czy Ukrainą oraz jak odnosi się do integracji europejskiej?

Patronite: https://patronite.pl/politykazagraniczna
Facebook: https://www.facebook.com/p.zagraniczna/
Twitter: https://twitter.com/kusmierczykm

Link XTB: https://link-pso.xtb.com/pso/wLTmk

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi, które wykorzystują dźwignię finansową. Wiążą się ze znacznym ryzykiem utraty kapitału, ponieważ ceny mogą gwałtownie zmienić się na niekorzyść klienta i będzie on musiał dokonać dalszych płatności, aby utrzymać otwarte pozycje. Pomiędzy 72% – 89% inwestorów detalicznych traci pieniądze na skutek handlu kontraktami CFD. Produkty te nie są odpowiednie dla wszystkich klientów, dlatego zastanów się czy w pełni rozumiesz ryzyko i ewentualnie zasięgnij niezależnej porady.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=HprWgBWxCiw

Źródło: Polityka Zagraniczna – Marcin Kuśmierczyk

Polecane wiadomości

Traktat w Trianon Pogrzeb Węgier #shorts

Good Times Bad Times

Wielka przemiana Viktora Orbána #shorts

Good Times Bad Times

Uzależnienie Węgier od Rosji jest coraz większe #shorts

Good Times Bad Times

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować. Akceptuję Więcej