20.5 C
Warszawa
18 lipca, 2024, 03:21
MigranciwPolsce.pl

Zaczęło się. Już prawie każdy jest ekspertem, każda chętnie się wypowie; ma już wyrobione zdanie, stawia diagn…


Zaczęło się. Już prawie każdy jest ekspertem, każda chętnie się wypowie; ma już wyrobione zdanie, stawia diagnozy a przyszłość widzi jak na dłoni. Można już przechodniów pytać o migracje, uchodźstwo, granice, prawo, edukację międzykulturową, wielokulturowość, integrację (hm, niektórzy mylą z asymilacją), psychologiczne aspekty migracji i inne takie.
Jeśli jednak nie chcecie pytać o to wszystko przechodniów, nie chcecie czerpać wiedzy od kanapowych ekspertów ani wyrabiać sobie zdania na podstawie kuriozalnych filmików polityków o dużych zasięgach – lecz sami chcecie podnieść poziom wiedzy, odświeżyć ją, ugruntować i poszerzyć – zapraszamy do Akademii Migracyjnej!

Akademia Migracyjna to platforma e-learningowa stworzona przez Konsorcjum Migracyjne dla wszystkich zainteresowanych tematyką migracji, a szczególnie dla samorządów, aktywistów i aktywistek działających na rzecz uchodźców i migrantów, organizacji pozarządowych, osób pracujących w sektorze edukacji czy w mediach. A kurs dotyczący psychologii prowadzi Agnieszka Kosowicz.

Wystarczy założyć bezpłatne konto i można się dokształcać:

Strona główna

Zakładajmy konta, przechodźmy kursy i bądźmy mądrzejsi 🎓
#akademiamigracyjna
Żródło materiału: Polskie Forum Migracyjne

Polecane wiadomości

Skip to content