O NAS
LOGOTYP migranciwpolsce.pl

Migranciwpolsce.pl to projekt zrzeszający fundacje
i stowarzyszenia pomagające uchodźcom i migrantom oraz instytucje działające na rzecz kryzysu humanitarnego na świecie.

Portal jest serwisem apolitycznym.
Nie jesteśmy związani z żadnym obozem politycznym.
Nasz projekt powstał z chęci pomagania najbardziej potrzebującym poprzez szerzenie informacji na temat działań, jakie są podejmowane przez instytucje niosące pomoc, a także z chęci uświadamia czytelników
i potencjalnych darczyńców odnośnie sytuacji związanej
z kryzysem humanitarnym na świecie.

Ważnym aspektem, który pozwala zrozumieć problemy współczesnego świata w kontekście kryzysu humanitarnego
i sfery związanej z tematyką uchodźców oraz migrantów, są zagadnienia geopolityczne, na które chcemy zwrócić szczególną uwagę.

Przekaż 1% podatku
EnglishGermanItalianPolishRussianUkrainian
ZELENSKI

Prezydent Ukrainy o losach porządku świata

To właśnie teraz i na Ukrainie decyduje się o losach porządku świata, który opiera się na zasadach, na ludzkości, na przewidywalności. A dziś z prezydentem Bidenem rozmawialiśmy w szczególności o tym, jak zrobić wszystko, aby zapewnić nam wspólne zwycięstwo w tym roku w wojnie, którą rozpętała Rosja.
Konkretne kroki do tego są znane. Nasze potrzeby obrony są znane. Aktywne działania potrzebne do tego – działania naszych wojowników przede wszystkim na froncie – są również dobrze znane naszym partnerom. Wszystko czego potrzebujemy to determinacja.
Dzisiaj widziałem taką determinację prezydenta Bidena i Stanów Zjednoczonych Ameryki. I dziękuję Panu Prezydentowi za tę wizytę i za rozmowy – naprawdę przydatne rozmowy.
Dziękuję również w imieniu wszystkich Ukraińców, wszystkim Amerykanom – zwykłym ludziom i przywódcom społeczności, członkom Kongresu z obu partii oraz wszystkim członkom zespołu prezydenta Bidena – za doprowadzenie naszych relacji – pomiędzy Ukrainą a Ameryką – na historycznie najbardziej znaczący poziom. Można nas nazwać prawdziwymi sojusznikami, a nasz sojusz z Ameryką naprawdę wzmacnia świat.
Chwała wszystkim, którzy walczą o Ukrainę!
Dziękuję wszystkim, którzy pomagają!
Niech pamięć o wszystkich, którzy oddali życie za wolność Ukrainy żyje wiecznie!
Chwała Ukrainie!

Źródło: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
Zdjęcie główne: zelenskiy.official

Podziel się z: