20.9 C
Warszawa
25 września, 2023, 16:07
MigranciwPolsce.pl
Dzień Wojsk Rakietowych Sił Powietrznych Sił Zbrojnych Ukrainy.  Dzień tych, którzy chronią nasze niebo...

Dzień Wojsk Rakietowych Sił Powietrznych Sił Zbrojnych Ukrainy. Dzień tych, którzy chronią nasze niebo…

Dzień Wojsk Rakietowych Sił Powietrznych Sił Zbrojnych Ukrainy. Dzień tych, którzy chronią nasze niebo, ratują życie setek Ukraińców, chronią nasz naród, nasze miasta i wsie przed atakami wroga każdego dnia i każdej nocy.

Twoja praca jest inspirująca. Wasz profesjonalizm i dokładność nie pozostawiają okupantom szans. Dziękujemy za trzymanie naszego nieba, za każdy trafiony cel, za każde uratowane życie! Chwała przeciwlotniczym siłom rakietowym! Chwała Ukrainie!
____

Dzień Wojsk Rakietowych Sił Powietrznych Ukrainy. To dzień tych, którzy każdego dnia i każdej nocy chronią nasze niebo, ratują życie setek Ukraińców, chronią nasz naród, nasze miasta i wsie przed atakami wroga.

Twoja praca jest inspirująca, Twój profesjonalizm i dokładność nie pozostawiają okupantom żadnych szans. Dziękujemy za zapewnienie bezpieczeństwa na naszym niebie, za każdy trafiony cel, za każde uratowane życie! Chwała przeciwlotniczym oddziałom rakietowym! Chwała Ukrainie!

Zdjęcie: ArmyInform, Siły Lądowe AFU, Dowództwo Sił Powietrznych AFU, Dowództwo Powietrzne „Centrum”.
Żródło materiału ZELENSKIY OFFICIAL opublikowane: 2023-07-03 10:15:08

Polecane wiadomości

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak przyrządzać szpinak w niezwykle smacz…

Stowarzyszenie Poranek

Zapraszamy :))

Centralna Rada Romow

Fundacja Historia Vita

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować. Akceptuję Więcej