20.9 C
Warszawa
25 września, 2023, 15:28
MigranciwPolsce.pl
Każda pozycja odbita od okupanta, każda wysokość zajęta przez nasze siły to nowa…

Każda pozycja odbita od okupanta, każda wysokość zajęta przez nasze siły to nowa…

Każda pozycja odbita od okupanta, każda wysokość zajęta przez nasze siły to nowe i nowe argumenty dla świata, że ​​Ukraina może, może wygrać.

Dziękuję każdemu żołnierzowi! Do każdego, kto walczy z wrogiem, który ratuje naszych żołnierzy po zranieniu, który szkoli naszych żołnierzy i dostarcza wszystko, co niezbędne dla obrony Ukrainy!
____

Każda pozycja odbita od okupanta i każda wysokość zajęta przez nasze siły to nowe i nowe argumenty dla świata, że ​​Ukraina może, może wygrać.

Dziękuję każdemu żołnierzowi! Wszystkim, którzy walczą z wrogiem, ratują naszych żołnierzy po ranach, szkolą naszych żołnierzy i dostarczają wszystko, co niezbędne dla obrony Ukrainy!

Zdjęcie: Pylyp Dziuba, Kostiantyn Liberov i Vlada Liberova, Pawło Pietrow z Państwowej Służby Ratunkowej Ukrainy, Doniecka Oddzielna Brygada Wojsk Obrony Terytorialnej, Oleg Palczyk, Jewgienij Zawgorodnyj.
Żródło materiału ZELENSKIY OFFICIAL opublikowane: 2023-06-17 12:49:29

Polecane wiadomości

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak przyrządzać szpinak w niezwykle smacz…

Stowarzyszenie Poranek

Zapraszamy :))

Centralna Rada Romow

Fundacja Historia Vita

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować. Akceptuję Więcej