29.4 C
Warszawa
22 lipca, 2024, 10:41
MigranciwPolsce.pl
ADRA

11-letnia czeka na swoich adopcyjnych rodziców! Jak możesz pomóc …


🇧🇩 11-letnia czeka na swoich adopcyjnych rodziców! 💓

Jak możesz pomóc ❓ Adoptując dziewczynkę na odległość❗
to jedna z naszych podopiecznych ze szkoły podstawowej w miejscowości , która zapewnia edukację ubogim dzieciom mieszkającym w okolicznych slumsach.

👍 jest wzorową uczennicą. bardzo ładnie pisze. Bardzo lubi czytać i pisać po angielsku. Regularnie przychodzi do szkoły. W przyszłości chce być nauczycielką.

👍 mieszka ze swoją rodziną w Ershadnagor w małym wynajmowanym pokoju w blaszanym domu, w który mieszka wiele rodzin. Warunki higieniczne w ich miejscu zamieszkania są katastrofalne. ma starszą siostrę i brata. Jej tato jest robotnikiem dziennym, a mama zajmuje się domem. Dochody taty są bardzo niskie, nie każdego dnia jest dla niego praca. Rodzina jest mocno zadłużona.

👩‍🏫 Aby mogła kontynuować naukę, potrzebuje wsparcia z zewnątrz. Edukacja to jej jedyna szansa na wydostanie się z ubóstwa i poprawę warunków życia.

💰 Wystarczy, że zadeklarujesz miesięczną wpłatę w wysokości ł, a zapewnisz dziewczynce możliwość kontynuowania nauki w szkole, a także podręczniki, mundurek i posiłki. Dzięki Tobie nie będzie już chodzić głodna.

➡ Więcej o projekcie adopcji na odległość przeczytasz tutaj: https://www.adra.pl/adopcja/

👍 Jeśli chciałbyś/chciałabyś pomóc lub innym naszym podopiecznym w kontynuacji edukacji, w ramach programu adopcji na odległość, prosimy o kontakt adra@adra.pl lub pod numerem telefonu 730 799 243.

💪 Ale co ważne❗ Wspólnymi siłami możemy pomóc zaspokajać także mniejsze potrzeby naszych podopiecznych, dlatego liczy się każda pomoc i wpłata.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś wesprzeć dzieci dowolną kwotą możesz to zrobić tutaj:

Przekaż darowiznę

#adopcja #pomoc #Bangladesz #adopcje #AdopcjaNaOdległość #Adra #pomochumanitarna


Źródło: Fundacja ADRA

#fundacjaadra #adra #pomagamy

Polecane wiadomości

Skip to content