-3.8 C
Warszawa
1 grudnia, 2023, 16:48
MigranciwPolsce.pl
adaptacja-zawodowa

Adaptacja zawodowa i wspieranie uchodźczyń wojennych z Ukrainy.

Adaptacja zawodowa i wspieranie postaw przedsiębiorczości wśród kobiet -uchodźczyń – wojennych z Ukrainy.

Realizacja projektu dla Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) która jest zaangażowana w realizację krajowych i międzynarodowych przedsięwzięć, finansowanych ze środków funduszy strukturalnych, budżetu państwa oraz programów wieloletnich Komisji Europejskiej. Od 2021 r. PARP realizuje trzyletni projekt pt. „Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości i konkurencyjności ukraińskich regionów” (zwany dalej „Projektem”) wspófinansowany w ramach polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.
W związku z wybuchem konfliktu na Ukrainie konieczne było zaadaptowanie zaplanowanych w projekcie działań do nowych warunków i stworzenie oferty wsparcia przedsiębiorczości, skierowanej do obywateli Ukrainy przebywających w Polsce.

W ramach projektu  mentorsko-szkoleniowego odbędą się warsztaty i szkolenia dla grupy uchodźczyń z Ukrainy, dzięki którym uzyskają one wsparcie w adaptacji w Polsce, zyskają umiejętności odnalezienia się na rynku pracy lub założenia własnej działalności gospodarczej.

[mkd_separator type=”full-width” thickness=”1″]

Polecane wiadomości

Ten maluch dzięki Wam otrzymuje leki ratujące jego życie Jest leczony w misyjny…

Redemptoris Missio

Ruszyła pierwsza forma finansowego wsparcia 32. Finału WOŚP! Już teraz możecie wspierać cel 32. Finału WOŚP …

WOŚP

Piękne granatowe rękawiczki wykonane przez s. Cecylię szukają właściciela Aby o…

Redemptoris Missio

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować. Akceptuję Więcej