20.5 C
Warszawa
18 lipca, 2024, 03:56
MigranciwPolsce.pl
DZIECIŃSTWO BEZ PRZEMOCY – to hasło towarzyszy nam każdego dnia w podejmowanych ...

DZIECIŃSTWO BEZ PRZEMOCY – to hasło towarzyszy nam każdego dnia w podejmowanych …


DZIECIŃSTWO BEZ PRZEMOCY – to hasło towarzyszy nam każdego dnia w podejmowanych działaniach na rzecz ochrony dzieci, a dzisiaj w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Przemocy Wobec Dzieci, jest wyświetlane na Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Dumnie patrzymy na Pałac, który świeci się w fundacyjnych barwach ❤️

Budynki podświetlone na czerwono znajdziecie również w Starogardzie Gdańskim, Lublinie, Olsztynie, Zakopanem, Rabce, Nowym Targu, Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej, Poznaniu, Rzeszowie i Grudziądzu.

Akcja „Dzieciństwo bez przemocy” to manifest 16 wiodących polskich organizacji, zrzeszonych w Krajowej Koalicji na rzecz Ochrony Dzieci. Ten manifest stanowi nasze jasne stanowisko – nie zgadzamy się na przemoc wobec dzieci, a wszelkie jej formy są nie do przyjęcia. Wszyscy realizujemy misję ochrony praw dzieci i głośno wzywamy do przeciwdziałania przemocy. Ta akcja to nasz wspólny krok do budowania świadomości problemu krzywdzenia dzieci, kształtowania postaw, uwrażliwiania społeczeństwa i angażowania w działania chroniące.

📣 Dołącz do nas – udostępnij przekaz naszej kampanii „Reaguj na przemoc wobec dzieci”
Materiały oraz informacje o reagowaniu na przemoc wobec dzieci znajdziecie na stronie: 📌 www.REAGUJ.fdds.pl

Napis na Pałac Kultury i Nauki Warszawa wyświetlany jest również w języku ukraińskim 💛💙
Dziękujemy Laser-Sync za piękną iluminację ❤️ To już nasza czwarta wspólna akcja!
Źródło: Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

Polecane wiadomości

Skip to content