25.4 C
Warszawa
15 czerwca, 2024, 17:12
MigranciwPolsce.pl
Mamy za sobą inspirującą konferencję zorganizowaną przez Polski Związek Piłki No...

Mamy za sobą inspirującą konferencję zorganizowaną przez Polski Związek Piłki No…


Mamy za sobą inspirującą konferencję zorganizowaną przez Polski Związek Piłki Nożnej, poświęconą kluczowym kwestiom bezpieczeństwa dzieci w sporcie. PZPN przedstawił swoje dotychczasowe działania oraz plany na przyszłość, zmierzające do zapewnienia lepszego bezpieczeństwa najmłodszych sportowców.

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę miała zaszczyt wziąć udział w tym wydarzeniu wraz z innymi organizacjami zajmującymi się ochroną dzieci oraz przedstawicielami rządu. Prezeska Fundacji, Renata Szredzińska, uczestniczyła w panelu dyskusyjnym, gdzie omawiała m.in. diagnozę obrazującą skalę przemocy wobec dzieci uprawiających sport. W dyskusji udział wzięli również wiceministra sprawiedliwości Zuzanna Rudzińska-Bluszcz, sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Piotr Borys,
zastępca Rzeczniczki Praw Dziecka Adam Chmura oraz Agnieszka Syczewska z PZPN.

Dziękujemy za zaproszenie i cenną dyskusję! Razem możemy wiele osiągnąć i cieszymy się, że PZPN podchodzi do polityki bezpieczeństwa dzieci z pełnym profesjonalizmem#Mamy #sobą #inspirującą #konferencję #zorganizowaną #przez #Polski #Związek #Piłki #No..

Źródło: Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

Polecane wiadomości

Skip to content