26 C
Warszawa
27 maja, 2024, 12:39
MigranciwPolsce.pl
Na czerwcową Konferencję można zakupić bilet jednodniowy lub karnet  W ramach ka...

Na czerwcową Konferencję można zakupić bilet jednodniowy lub karnet W ramach ka…


Na czerwcową Konferencję można zakupić bilet jednodniowy lub karnet W ramach karnetu w drugi dzień będą odbywały się 4-godzinne warsztaty Zachęcamy do rejestracji i przypominamy, że na Konferencji obowiązuje limit miejsc

Do wyboru jeden z poniższych tytułów warsztatów:
“Emocje i regulacja emocji u niemowląt i rodziców” – etapy rozwoju niemowląt, z adaptacyjnymi i nieadaptacyjnymi sposobami regulowania emocji przez dorosłych oraz długofalowe skutki nieadaptacyjnych zachowań i komunikatów rodzicielskich na funkcjonowanie dzieci w późniejszych etapach rozwoju.
“Mentalizacja – klucz do zrozumienia świata dziecka. Warsztat w oparciu o doświadczenie obserwacji w przedszkolu” – jak można stosować mentalizację w codziennej pracy z dziećmi oraz o obserwacji klinicznej grupy przedszkolnej dzieci w wieku 5 lat, pracy z rodzinami dzieci w różnym wieku oraz grupach dla dzieci rozwijających empatię i wrażliwość na siebie i innych.
“Widzieć dziecko – grupowa praca z rodzicami małych dzieci w oparciu o mentalizację w doświadczeniu specjalistów Poradni dla Rodziców Latarnia Morska FDDS” – o umiejętnościach widzenia świata dziecka z jego perspektywy oraz o pracy grupowej skierowanej do rodziców, której celem jest umożliwienie rodzicowi wejście w perspektywę dziecka, zobaczenie odrębnego sposobu doświadczania i myślenia przez dziecko, a w konsekwencji uchronienie dziecka przed krzywdzeniem.

Podczas Konferencji zapewniamy poczęstunek. Więcej informacji oraz zapisy na platformie edukacyjnej FDDS: https://edukacja.fdds.pl/course/view.php?id=188#section-0

Wydarzenie skierowane jest do profesjonalistek i profesjonalistów z całej Polski, reprezentujących różne grupy zawodowe, instytucje i środowiska pracujące z dziećmi do 6. roku życia oraz ich rodzinami.

UWAGA! Przedłużamy specjalną ofertę cenową na udział w Konferencji “Ostrożnie – dziecko!” do 26 maja!#czerwcową #Konferencję #można #zakupić #bilet #jednodniowy #lub #karnet #ramach #ka..

Źródło: Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

Polecane wiadomości

Skip to content