15.2 C
Warszawa
23 czerwca, 2024, 04:36
MigranciwPolsce.pl
W Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Przemocy Wobec Dzieci, Pałac Kultury i Nauki...

W Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Przemocy Wobec Dzieci, Pałac Kultury i Nauki…


W Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Przemocy Wobec Dzieci, Pałac Kultury i Nauki w Warszawie ponownie zaświeci się na czerwono! ❤️ Dzisiaj od godziny 17.00 na fasadzie budynku będzie wyświetlany napis: DZIECIŃSTWO BEZ PRZEMOCY. To nasz głos i wezwanie dla innych na rzecz przeciwdziałania przemocy wobec dzieci. Podobne iluminacje będą miały miejsce również w innych miastach Polski w Starogardzie Gdańskim, Lublinie, Olsztynie, Zakopanem, Rabce, Nowym Targu, Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej, Poznaniu, Rzeszowie,
i Grudziądzu.

Dzisiaj też szczególnie zachęcamy Was do włączenia się w kampanię „REAGUJ na przemoc wobec dzieci”. Wspólnie powiedzmy STOP przemocy!

❓ Co możesz zrobić?
➡ Zwiększaj świadomość na temat problemu przemocy wobec dzieci i zachęcaj do reagowania. Udostępnij przekaz kampanii w mediach społecznościowych. Pobierz plakaty do samodzielnego wydruku i powieś je w swojej okolicy. Powiedz innym, że można i należy przeciwstawiać się przemocy wobec dzieci.
Informacje o ścieżkach i sposobach reagowania, odcinki serialu „Nieobojętni”, wypowiedzi naszych ekspertów, materiały graficzne znajdziesz na stronie:
📌 www.REAGUJ.fdds.pl
Źródło: Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

Polecane wiadomości

Skip to content