2.2 C
Warszawa
18 kwietnia, 2024, 03:37
MigranciwPolsce.pl
Przedstawiciele Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ” wzięli udział w wydarzeniu organizowanym przez Szkoła ...

Przedstawiciele Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ” wzięli udział w wydarzeniu organizowanym przez Szkoła …


Przedstawiciele Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ” wzięli udział w wydarzeniu organizowanym przez Szkoła w Chmurze w ramach „Tygodnia NGO w warszawskich szkołach i przedszkolach”. Jak podkreślali organizatorzy: „Poznali się uczniowie i przedstawiciele organizacji pozarządowych, którzy na co dzień, małymi krokami, drobnymi i wielkimi działaniami, swoją energią, sprawczością i kreatywnością zmieniają świat lokalnych (i nie tylko!) społeczności”.

Łukasz Jakubowski przedstawił działalność Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ”. W prezentacji zatytułowanej „Szacunek dla odmienności – sprzeciw wobec dyskryminacji” opowiedział o inicjatywach takich jak „Muzyka Przeciwko Rasizmowi” czy „Wykopmy Rasizm ze Stadionów”. Ponadto zachęcał uczniów do wolontariatu i możliwości wspólnego działania.

Wydarzenie to odbyło się 7 marca w Centrum Spotkań w Warszawie. Dziękujemy za zaproszenie i mamy nadzieję na kontynuowanie współpracy!

#NGOdlawarszawskiejedukacji
Żródło materiału: Stowarzyszenie NIGDY WIĘCEJ

Polecane wiadomości

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale w każdej chwili możesz zrezygnować. Akceptuję Więcej