12.2 C
Warszawa
24 września, 2023, 08:14
MigranciwPolsce.pl
Co-nowego-w-Domach-Samodzielnych-Mam

Co nowego w Domach Samodzielnych Mam?

Dom Mam na al. Jerozolimskich


W sierpniu, dwa miesiące przed terminem, przyszła na świat Jana. Jej mama jest już w domu z pozostałą dwójką dzieci i dwa dziennie jeździ do szpitala z mlekiem dla swojej wcześniaczki. Na dniach Jana zostanie wypisana ze szpitala i zamieszka ze swoją rodziną.

Dom Mam na Jakubowiźnie

Na Jakubowiźnie rozpoczął się sezon na zbiór jabłek. W prace ogrodowe zaangażowały się podopieczne wraz z dziećmi.

W każdym tygodniu kontynuujemy warsztaty z zatrudnionym przez naszą Fundację psychologiem, który pracuje z dziećmi nad umiejętnością radzenia sobie z emocjami, wytrwałością oraz umiejętnością proszenia i dawania wsparcia.

W tym tygodniu swoje 9. urodziny obchodziła Polina z Domu Mam na Jakubowiźnie. Był tort, prezenty i mnóstwo zabawy! Życzymy jej wszelkiej pomyślności!

Dom Mam na Łukowskiej

W nowo utworzonym, trzecim Domu Mam, w Warszawie, zamieszkały dwie rodziny – Viktoriia i Yulia wraz ze swoimi dziećmi. Dziewczyny od razu podjęły pracę, a maluchy uczęszczają już do szkół i integrują się z polskimi dziećmi.

Wpierajcie nasze Domy dla Samodzielnych Mam z Ukrainy! Dzięki Waszym wpłatom możemy zapewnić naszym podopiecznym dobry start w nowej rzeczywistości: zrzutka.pl/DomMam

Polecane wiadomości

Dziękujemy za mydełka przekazane w ramach akcji PODAJ MYDŁO Tym razem trafiły d…

Redemptoris Missio

Witaj na świecie Sarai Dziewczynka przyszła wczoraj na świat w ośrodku zdrowia…

Redemptoris Missio

Dzięki Waszym wpłatom wspieramy ośrodek zdrowia w Esseng, który prowadzi, s. Bar…

Redemptoris Missio

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować. Akceptuję Więcej