11.3 C
Warszawa
20 września, 2024, 07:29
MigranciwPolsce.pl

Praca szuka kolejnego człowieka!W związku z rozwojem Fundacji, poszukujemy Specjalistki lub Specjalisty ds….

Praca szuka kolejnego człowieka! 🔥

W związku z rozwojem Fundacji, poszukujemy Specjalistki lub Specjalisty ds. administracyjnych.

Zakres zadań:
● bieżąca obsługa administracyjna biura, w tym zarządzanie korespondencją
● reagowanie na awarie, koordynowanie napraw, ewentualnych remontów i
przeprowadzek
● bieżące kontakty z kontrahentami i dostawcami w kwestiach administracyjnych
● prowadzenie procesu raportowania czasu pracy pracowników Fundacji
● prowadzenie procesu archiwizacji dokumentów – umów, procedur, dokumentów statutowych Fundacji
● zarządzanie fundacyjnym sprzętem IT oraz wyposażeniem biura
● współpraca z zewnętrznym dostawcą usług IT
● wsparcie zespołu Fundacji w organizacji wydarzeń, szkoleń i spotkań
● współpraca z koordynatorkami projektów w celu realizacji budżetu i harmonogramów projektów
● współpraca z zespołem ds. zakupów, finansowym oraz HR.
Wymagania:
● co najmniej rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
● otwartość na pracę w zróżnicowanym, wielokulturowym zespole oraz gotowość
na współpracę z osobami z różnych środowisk etnicznych, kulturowych i językowych
● bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie (poziom min. B1)
● duża samodzielność i dobra organizacja pracy
● elastyczność w trudnych sytuacjach

Dodatkowym atutem będzie:
● doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej (również wolontariackie)
● gotowość do niezwłocznego dołączenia do zespołu Fundacji

Oferujemy:
● umowę o pracę
● wynagrodzenie 6500 – 7000 zł brutto
● pracę z sensem w zgranym fundacyjnym zespole
● możliwość częściowej pracy zdalnej, pracę w biurze w centrum Warszawy
● różnorodne propozycje rozwojowe (praca w oparciu o międzynarodowe
standardy pomocy humanitarnej (CHS), możliwość korzystania ze szkoleń oraz
działań w ramach programu antywypaleniowego)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub angielskim na adres rekrutacja@forummigracyjne.org
do 23/10/2023 r. W tytule e-maila prosimy wpisać „Spec. ds. administracyjnych”.

Żródło materiału: Polskie Forum Migracyjne

Polecane wiadomości