2.2 C
Warszawa
18 kwietnia, 2024, 04:16
MigranciwPolsce.pl
Przekaż naszej fundacji swoje 1,5% podatku! Od 17 lat PFM zapewnia dorosłym, dzieciom i nastolatkom z trudnym ...

Przekaż naszej fundacji swoje 1,5% podatku! Od 17 lat PFM zapewnia dorosłym, dzieciom i nastolatkom z trudnym …


Przekaż naszej fundacji swoje 1,5% podatku! Od 17 lat PFM zapewnia dorosłym, dzieciom i nastolatkom z trudnym doświadczeniem uchodźczym opiekę psychologiczną.

Julia Walatek – psycholog, psychotraumatolog, terapeutka EMDR, konsultantka kryzysowa i specjalistka terapii neurotaktylnej dr S. Masgutowej.
W PFM najczęściej pracuje z ostrą reakcją stresową, traumą czy PTSD. Do pracy z drugą osobą podchodzi holistycznie, wyznając zasadę, że w efektywnym leczeniu ważna jest integracja ciała i umysłu. Tutaj sprawdza się pojęcie: wolniej znaczy szybciej.

“Przeżywając traumatyczne doświadczenie człowiek często ma poczucie, że “zaraz zwariuje”. Występują objawy psychosomatyczne, które potrafią być bardzo uciążliwe, nacechowane cierpieniem. Warto wiedzieć, że jest to normalna reakcja naszego organizmu na nienormalną sytuację, która wydarzyła się w naszym życiu – tłumaczy Julia.

Wybierz #PFM jako organizację pożytku publicznego, której przekażesz swój 1,5% podatku. Twoją wpłatę przeznaczymy na wsparcie psychologiczne osób z doświadczeniem uchodźczym.

#kampaniaspołeczna #wsparciepsychologiczne #wsparciedzieci #opiekapsychologiczna #pomocpsychologiczna #fundacja #organizacjapożytkupublicznego
Żródło materiału: Polskie Forum Migracyjne

Polecane wiadomości

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale w każdej chwili możesz zrezygnować. Akceptuję Więcej