23.1 C
Warszawa
20 września, 2024, 18:52
MigranciwPolsce.pl

Troska o nasz zespół – o rozwój, komfort pracy, równość, bezpieczeństwo, wewnętrzną komunikację, integrację – …

Troska o nasz zespół – o rozwój, komfort pracy, równość, bezpieczeństwo, wewnętrzną komunikację, integrację – jest czymś szczególnie ważnym dla nas w PFM. Szukamy mistrzyni / mistrza / kierowniczki / kierownika / ninja #HR.

W wielkim skrócie:

👉 Zakres zadań:
– Planowanie i realizacja działań rozwojowych i szkoleniowych dla personelu PFM
– Współpraca z zewnętrznym dostawcą usług księgowo-płacowych
– Opracowywanie i aktualizacja regulacji wewnętrznych (regulaminy, procedury, polityki) i ich dopasowywanie do potrzeb Fundacji oraz zmian legislacyjnych

👉 Wymagania:
– Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w organizacji pozarządowej
– Praktyczna znajomość prawa pracy oraz przepisów związanych z zatrudnianiem cudzoziemców i ochroną danych osobowych
– Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie (poziom min. C1)

👉 Oferujemy:
– Wynagrodzenie 9000 zł – 9500 złotych brutto (za odpowiednik pełnego etatu)
– Możliwość częściowej pracy zdalnej, pracę w biurze w centrum Warszawy
– Umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia (B2B)

Szczegóły w ogłoszeniu:

i na naszej stronie www.forummigracyjne.org w zakładce “aktualności” > rekrutujemy!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub angielskim na adres rekrutacja@forummigracyjne.org do 7 sierpnia 2023 r. W tytule e-maila prosimy wpisać „Kierownik/Kierowniczka HR”.

Photo by Nathan Dumlao on Unsplash

Żródło materiału: Polskie Forum Migracyjne

Polecane wiadomości