18.4 C
Warszawa
27 maja, 2024, 11:21
MigranciwPolsce.pl
Szanowni Państwo, z przykrością informuję, że uległam likwidacji. Nie będziemy ...

Szanowni Państwo, z przykrością informuję, że uległam likwidacji. Nie będziemy …


✅ Szanowni Państwo, z przykrością informuję, że uległam likwidacji. Nie będziemy już wspólnie pić porannej kawy przy niedzielnych premierach „Dolnośląskich Tajemnic”. Państwo pytacie w listach i komentarzach o nowe odcinki programu, mogę więc tylko poinformować, że decyzją likwidatora @radiowroclaw nie będą powstawać nowe odcinki programu. Przez ostatnie cztery lata pokazywałam Państwu piękno i tajemniczość Dolnego Śląska, opowiadałam o skomplikowanej historii tego regionu, nie baliśmy się trudnych tematów, wiele odcinków poświęciliśmy losom Żydów na Dolnym Śląsku, więźniom KL Gross Rosen, ale szukaliśmy też zaginionych zabytków, pokazywaliśmy trudne życie właścicieli zamków i pałaców. Promowaliśmy Dolny Śląsk na całym świecie, bo przecież Internet dociera wszędzie. Niektóre z odcinków obejrzało prawie pół miliona osób. Rolka promująca odcinek o kościele w stodole dotarła do miliona ośmiuset tysięcy widzów. To jest moc! Cieszę się i dziękuję, że mogłam być z Wami i zachęcam do oglądania dotychczasowych odcinków na stronie @Radio Wrocław. Dzięki współpracującemu z programem @GeoportalDolnySlask (bardzo dziękuję za wspólny czas 🙂 możecie również znaleźć mapę tych miejsc na ich stronie.
✅ Dziękuję za setki listów, informacji, uwag i komentarzy (nawet za te, że za dużo macham rękami;) Jestem wdzięczna całej naszej ekipie, bo taki program to przecież praca zbiorowa, do współpracy zaprosił mnie Darek Wieczorkowski, moją zawodową drugą połową stał się Radek Bugajski, operator i montażysta, wspierali nas swoimi ciepłymi głosami Gregor Niegowski i Piotr Czyszkowski.
✅ A na koniec najważniejsze ! Przecież Was tak nie zostawię, zostańcie ze mną, zapraszam do moich książek i do “Pociągu do historii” a niespodzianka już nadchodzi. Jest takie powiedzenie: kiedy stajesz się leniwy, okazujesz brak szacunku dla tych, którzy w ciebie wierzą. A ja mam nadzieję, że wierzycie w historię 🙂 Konkurencjo drżyj 🙂 🙂
Źródło: Projekt Historia – Joanna Lamparska

Polecane wiadomości

Skip to content