2.2 C
Warszawa
18 kwietnia, 2024, 02:24
MigranciwPolsce.pl
Razem możemy zdziałać wielkie rzeczy!...

Razem możemy zdziałać wielkie rzeczy!…

Stowarzyszenie Poranek codziennie stara się dotrzeć do osób najbardziej potrzebujących. Dzięki Waszej hojności możemy pomagać coraz większej liczbie osób. Dlatego dziś zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o wsparcie naszych działań.

Twój najmniejszy gest może być iskrą, która rozpali ogień nadziei w sercach wielu potrzebujących. Każdy wkład ma ogromne znaczenie i przyczynia się do poprawy jakości życia innych.

Zachęcamy do przekazania darowizny:
Nr konta bankowego PEKAO S.A.: 10 1240 4025 1111 0010 6175 7085

Ale to nie wszystko! W podziękowaniu za Wasze wsparcie chcielibyśmy podarować Wam nasz e-book o zdrowym stylu życia, napisany przez lek. med. Grażynę Kuczek, eksperta w dziedzinie medycyny stylu życia. To nasza ogromna wdzięczność za Waszą życzliwość i pomoc. E-book zostanie wysłany bezpośrednio na Wasz adres e-mail po dokonaniu wpłaty.

Pamiętajcie, że możecie wesprzeć nasze działania nie tylko poprzez darowiznę, ale także obserwując naszą stronę na Facebooku oraz zapisując się do newsletteru na naszej stronie internetowej: poranek.pl. Jeśli polubicie i zaobserwujecie naszą stronę na Facebooku, prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej, a otrzymacie od nas e-booka.

Dziękujemy za Wasze serca pełne dobroci i gotowości do pomagania. Razem możemy zmieniać świat na lepsze!

#wsparcie #pomoc #stowarzyszenieporanek #darowizna #ebook
Źródło: Stowarzyszenie Poranek

Polecane wiadomości

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale w każdej chwili możesz zrezygnować. Akceptuję Więcej