29.4 C
Warszawa
22 lipca, 2024, 11:01
MigranciwPolsce.pl

DOŚĆ! Nie zgadzam się na odwracanie uwagi od PRAWDZIWEGO PROBLEMU, czyli zdrowi…


DOŚĆ!
Nie zgadzam się na odwracanie uwagi od PRAWDZIWEGO PROBLEMU, czyli zdrowia psychicznego naszych dzieci! I wyników badań, które właśnie skończyliśmy, a które są WSTRZĄSAJĄCE!
Pełen raport przestawimy 17 KWIETNIA, będzie ogólnodostępny na stronie WWW.MLODEGLOWY.PL

BEZPODSTAWNY ATAK Rzecznika Praw Dziecka, Mikołaja Pawlaka.
PODEJMUJĘ KROKI PRAWNE!
Nieprawdziwe informacje, które pojawiły się w publikacji Rzecznika to próba ZDYSKREDYTOWANIA kampanii edukacyjnej „MŁODE GŁOWY. Otwarcie o zdrowiu psychicznym”. To także naruszenie dobrego imienia organizacji i fundacji, w tym mojej Fundacji UNAWEZA oraz szeregu ekspertów zaangażowanych w ten projekt.

Rzecznik Praw Dziecka nie zajmuje stanowiska w wielu ważnych sprawach, milczał gdy po pozbawionej etyki nagonce medialnej niepełnoletnia ofiara pedofilii popełniła samobójstwo.
To rzecznik, który twierdzi, że edukatorzy seksualni mogą podawać dzieciom środki „na zmianę płci”.

Projekt MŁODE GŁOWY powstał w obliczu braku wystarczających rozwiązań w obszarze zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży w Polsce! Tylko w ubiegłym roku ponad 2.000 nastolatków próbowało popełnić samobójstwo, a 150 tych prób zakończyło się śmiercią.
To jest REALNY PROBLEM, który powinien być priorytetem dla Rzecznika.

Doniesienie Rzecznika Praw Dziecka zawiera szereg NIEPRAWDZIWYCH INFORMACJI. Nikt z reprezentantów tej instytucji nie zwrócił się do Fundacji UNAWEZA z jakimikolwiek pytaniami, dotyczącymi szczegółów badania i projektu Młode Głowy oraz roli TikToka.

Wydaliśmy szczegółowe oświadczenie w odpowiedzi na bezzasadne oskarżenia. Zachęcam do przeczytania na stronie unaweza.org

Zaznaczę:
1. Inicjatorem projektu MŁODE GŁOWY jest Fundacja UNAWEZA, badania są W PEŁNI ANONIMOWE i nikt nie gromadzi danych dzieci. Wykonawcą i JEDYNYM PODMIOTEM z dostępem do danych jest Fundacja Dbam o Mój Zasięg.
2. TikTok jest partnerem akcji tylko i wyłącznie w zakresie WSPARCIA KOMUNIKACYJNEGO. Nie ma dostępu ani możliwości zbierania danych uczniów w ramach projektu, nie ma dostępu do indywidualnych odpowiedzi.
Na tej platformie spędzają czas młodzi ludzie, rodzice i nauczyciele. Chcemy do nich dotrzeć!
M.
#unawezafoundation
Żródło materiału UNAWEZA FOUNDATION

Polecane wiadomości

Skip to content