11.8 C
Warszawa
13 czerwca, 2024, 06:11
MigranciwPolsce.pl

Drodzy! Mamy dla Was ważną wiadomość dotyczącą udziału Corinne Klajda w ultramar…


Drodzy!
Mamy dla Was ważną wiadomość dotyczącą udziału Corinne Klajda w ultramaratonie 4Deserts Run.

Niestety, dziś Corinne musiała podjąć najtrudniejszą decyzję o przerwaniu biegu na pustyni Gobi z powodów zdrowotnych. Ekstremalne warunki, z jakimi musiała się zmierzyć, trudne górzyste tereny i gwałtownie rosnące temperatury, odbiły się na jej samopoczuciu. Z ulgą informujemy, że Corinne czuje się już lepiej, ale jej zdrowie i bezpieczny powrót do Polski są obecnie naszym najwyższym priorytetem.

Corinne Klajda zawsze skupiała się na wywieraniu pozytywnego wpływu na życie innych. Dzięki swojej inicjatywie i projektowi stypendialnemu Corinne Runs For Good, zmieniła już życie ponad 30 paraolimpijek z Polski i Ukrainy. Pokonała wiele przeszkód i podjęła ekstremalne wyzwania, pokonując wcześniej 500 kilometrów podczas biegów na pustyni Atacama oraz Namib, a wszystko to w szczytnym celu. Wielokrotnie pokazała, że to, co może wydawać się niemożliwe, jest jedynie zaproszeniem do przekraczania granic i ponownego zdefiniowania naszego potencjału.

Przekażmy nasze słowa wsparcia dla Corinne – naszej SUPERHERO! Wasze szczere komentarze i wiadomości bez wątpienia podniosą ją na duchu! Przypomną też o niesamowitym wpływie, jaki już wywarła na życie innych. Stoimy za nią murem, wdzięczni za jej bezinteresowność i niezwykły przykład, jaki daje nam wszystkim.

Corinne, chcemy, abyś wiedziała, że jesteśmy niesamowicie dumni z tego, co osiągnęłaś. Twoja decyzja o priorytetowym traktowaniu swojego zdrowia jest godna podziwu, ponieważ pozwala Ci nadal zmieniać życie tych, którzy najbardziej tego potrzebują. Poświęć tyle czasu, ile potrzebujesz, aby zadbać o swoje zdrowie. Czekamy na Twój powrót, bo jeszcze wiele wyzwań przed Tobą! 🧡

Fot. Racing The Planet
Żródło materiału UNAWEZA FOUNDATION

Polecane wiadomości

Skip to content