7.9 C
Warszawa
2 marca, 2024, 00:05
MigranciwPolsce.pl
Dopiero od wczorajszego wieczoru do dzisiejszego ranka udało się zniszczyć czterdzieści „szaheedów” – b...
WOJNA W UKRAINIE

Dopiero od wczorajszego wieczoru do dzisiejszego ranka udało się zniszczyć czterdzieści „szaheedów” – b…


Dopiero od wczorajszego wieczoru do dzisiejszego ranka udało się zniszczyć czterdzieści „szahidów” – większość tych, którymi posługiwała się Rosja. Prawie cały ten wynik pochodzi z naszych mobilnych grup ogniowych. W różnych regionach – obwód kijowski, Obwód żytomierski, obwód winnicki, odeski, obwód mikołajowski, obwód chersoński, obwód kirowogradzki, obwód czerkaski, nasz obwód dnieprski. Dziękuję każdemu żołnierzowi, który nawet teraz pełni służbę bojową, ratując naszą infrastrukturę i naszych ludzi. Od początku roku zginęło 359 „męczenników”. Dokładność naszych Sky Defenderów, praca EW, wsparcie każdego z naszych partnerów zajmujących się tarczą powietrzną – to dosłownie ratuje życie. Pracujemy nad zwiększeniem wydajności naszych mobilnych grup ogniowych i nad tym, aby jeszcze więcej regionów Ukrainy otrzymało elektroniczne systemy obrony przeciwpożarowej. To jeden z kluczowych priorytetów tego roku.

Dziękuję wszystkim, którzy od 24 lutego walczą i pracują na rzecz wzmocnienia Ukrainy! Dziękuję wszystkim, którzy są na Ukrainie i razem z Ukrainą. Chwała Ukrainie!

(fb_vid id=”1546703519427265″)Żródło materiału ZELENSKIY OFFICIAL opublikowane: 2024-02-11 19:02:15

Polecane wiadomości

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale w każdej chwili możesz zrezygnować. Akceptuję Więcej