6.9 C
Warszawa
2 marca, 2024, 01:14
MigranciwPolsce.pl
Dziś święto pracowników Prokuratury Ukrainy.  W obecności Gene'a...
Fundacje i organizacje

Dziś święto pracowników Prokuratury Ukrainy. W obecności Gene'a…


Dziś święto pracowników Prokuratury Ukrainy. W obecności Prokuratora Generalnego Ukrainy Andrii Kostina i Prokuratora Generalnego Litwy Nidy Grunskene wręczyła ukraińskim prokuratorom państwowe nagrody

Do chwili obecnej udokumentowano ponad 110 000 naruszeń praw i zwyczajów wojennych przez rosyjskich okupantów. Zebranie właściwej bazy dowodowej wszystkich okrucieństw popełnionych przez Rosjan na naszej ziemi jest zadaniem bardzo odpowiedzialnym i ważnym historycznie. Dziękuję każdemu, kto to robi.
____

Dziś Dzień Prokuratorów Ukrainy. W obecności prokuratora generalnego Andrija Kostina i prokurator generalnej Litwy Nidy Grunskienė wręczyłem odznaczenia państwowe ukraińskim prokuratorom.

Do chwili obecnej udokumentowano ponad sto dziesięć tysięcy naruszeń praw i zwyczajów wojennych przez rosyjskich okupantów. Zebranie właściwej bazy dowodowej na wszystkie okrucieństwa popełnione przez Rosjan na naszej ziemi jest pracą wysoce odpowiedzialną i historycznie znaczącą. Jestem wdzięczny wszystkim zaangażowanym w tę sprawę.

(fb_vid id=”1598994783967748″)


Żródło materiału ZELENSKIY OFFICIAL opublikowane: 2023-12-01 15:49:00

Polecane wiadomości

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale w każdej chwili możesz zrezygnować. Akceptuję Więcej