7.9 C
Warszawa
2 marca, 2024, 00:41
MigranciwPolsce.pl
Ogromna wdzięczność kieruję do wszystkich, którzy pracują na rzecz ratowania ludzi,...
WOJNA W UKRAINIE

Ogromna wdzięczność kieruję do wszystkich, którzy pracują na rzecz ratowania ludzi,…

Ogromna wdzięczność należy się każdemu, kto pracuje nad ratowaniem ludzi, pomaganiem po ciosach. Który dzień i noc poświęca swoje życie, aby wszyscy zostali zbawieni. Wszystkie nasze regiony, wszystkie nasze społeczności, którzy potrzebują ochrony, otrzymają ją od ratowników Państwowej Służby Ratunkowej Ukrainy. Dziękujemy za zaangażowanie, profesjonalizm i człowieczeństwo!

——

Wszystkim, którzy angażują się w ratowanie ludzi i niesienie pomocy po strajkach, należy się ogromna wdzięczność. Ci, którzy poświęcają swoje dni i noce, aby zapewnić wszystkim zbawienie. Wszystkie nasze regiony i społeczności potrzebujące ochrony otrzymują ją od ratowników Ukraińskiego Państwowego Pogotowia Ratunkowego. Dziękuję im za zaangażowanie, profesjonalizm i człowieczeństwo!

Zdjęcie: Oleg Petrasiuk, Julia Kochetova, Yakiv Liashenko, SES Ukrainy, Pavlo Petrov, Yevheniy Zavhorodniy, SES w obwodzie charkowskim.


[vid_embed]Żródło materiału ZELENSKIY OFFICIAL opublikowane: 2024-02-11 11:30:19

Polecane wiadomości

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale w każdej chwili możesz zrezygnować. Akceptuję Więcej