2.2 C
Warszawa
18 kwietnia, 2024, 02:48
MigranciwPolsce.pl
Tylko w tym tygodniu udało nam się zestrzelić siedem rosyjskich samolotów wojskowych.  Dokładnie ...

Tylko w tym tygodniu udało nam się zestrzelić siedem rosyjskich samolotów wojskowych. Dokładnie …


Tylko w tym tygodniu udało nam się zestrzelić siedem rosyjskich samolotów wojskowych. Ci, którzy zrzucają te bomby i zabijają.
Od początku lutego Rosja straciła 15 samolotów wojskowych. To jest prawidłowa dynamika ich strat.

A im więcej będziemy mieli możliwości zestrzelenia rosyjskich samolotów, tym bardziej zniszczymy rosyjską logistykę na naszym okupowanym terytorium, tym więcej Ukraińców zostanie uratowanych.

Ta wojna musi stać się beznadziejna właśnie dla Rosji, właśnie dla terrorystów. I powinni jak najbardziej czuć, że istnieje siła, która niszczy tych, którzy chcą zniszczyć życie. Jesteśmy w stanie to zapewnić. Każdy z partnerów wie, co jest konieczne.

Najważniejsze jest wola polityczna, aby wszystko wdrożyć. Aby podać dokładnie taki poziom podaży, który pomoże. Jeśli tak się nie stanie, stanie się to jedną z najbardziej haniebnych kart w historii – jeśli Ameryka lub Europa przegrają z irańskimi „szahedami” lub rosyjskimi myśliwcami.

Nie powinniśmy zachęcać Rosji do zła ani przez słabość decyzji, ani przez opóźnienia w dostawach, ani przez niezdecydowanie. Nasze wspólne sukcesy powinni odczuć wszyscy na świecie, którzy cenią życie.

(fb_vid id=”720666563535693″)Żródło materiału ZELENSKIY OFFICIAL opublikowane: 2024-03-03 20:11:52

Polecane wiadomości

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale w każdej chwili możesz zrezygnować. Akceptuję Więcej