15.6 C
Warszawa
27 maja, 2024, 04:46
MigranciwPolsce.pl
ZUPEŁNIE-UNIKATOWA-NASZA-KLASA

ZUPEŁNIE UNIKATOWA NASZA KLASA

Kolejny rok wspieramy trzydzieścioro dwoje dzieci w programie Adopcja Serca, w jednym z najuboższych krajów na kontynencie afrykańskim. W roku 2022, pomimo wielu trudności i przeszkód, związanych z ogólnoświatowym kryzysem i niestabilną sytuacją finansową, kontynuujemy działania w Malawi – informuje Dorota Pichowicz.

Prowadzimy nieprzerwanie zajęcia edukacyjno-artystyczne z dziećmi w Naszej Klasie. Dziewczęta i chłopcy uczestniczą w zajęciach z języka angielskiego, matematyki i języka chichewa. Tworzą piękne prace plastyczne, śpiewają i tańczą. Każde dziecko zakwalifikowane do programu jest otoczone przez nas opieką w sprawach szkolnych. Otrzymało od nas zeszyty i potrzebne przybory szkolne, mundurki a także w razie potrzeby inne szkolne ubrania, na opłacone czesne i podstawowe opłaty w szkołach a także jedzenie (w miarę naszych możliwości). Niestety szkoły w Malawi, od zeszłego roku, zmieniły system semestralny i w tym roku kalendarzowym były aż cztery semestry szkolne. To spowodowało znaczny wzrost opłat w przygotowaniu dzieci na kolejne, dodatkowe semestry.

Nasza Klasa jest niezmiennie unikatowa, gdzie dzieci otrzymują indywidualną opiekę w edukacji i w codziennym życiu. W klasie zawsze panuje dobra atmosfera, a dzieci chętnie uczestniczą w spotkaniach.

Codziennie modlimy się o błogosławieństwa dla naszych Darczyńców i ich najbliższych. Doceniamy każdy gest dobroczynności płynący do najcieplejszego Serca Afryki, do dzieci Tonga. Serdecznie dziękujemy Fundacji Dzieci Afryki i ją wspierających, za całe dobro, za kolejny rok bycia razem. Życzymy wspaniałości na co dzień, miłości i pokoju.

Zespół Tonga Heritage, Children of Africa razem 🙂

Źródło: https://dzieciafryki.com/

Wesprzyj FUNDACJĘ DZIECI AFRYKI

Polecane wiadomości

Skip to content