19.1 C
Warszawa
30 września, 2023, 18:19
MigranciwPolsce.pl
Ważne spotkanie: Urząd, urzędnicy państwowi, Rada Najwyższa, Biuro Prokuratora Generalnego.  Jestem gotowy...

Ważne spotkanie: Urząd, urzędnicy państwowi, Rada Najwyższa, Biuro Prokuratora Generalnego. Jestem gotowy…

Ważne spotkanie: Urząd, urzędnicy państwowi, Rada Najwyższa, Biuro Prokuratora Generalnego. Przygotowujemy kilka scenariuszy ze względu na jeden obowiązkowy wynik – realne, legalne i sprawiedliwe ukaranie Rosjan przywódców za zbrodnię agresji na Ukrainie.

Wszystkie rosyjskie zbrodnie tej wojny zrodziły się z jednej podstawowej zbrodni – agresji. Odpowiedzią na tę zbrodnię będzie specjalny trybunał. Mury Kremla nie powstrzymają sprawiedliwości, a przeciw sprawiedliwości nie ma pocisków.

——

Ważne spotkanie. Urząd, urzędnicy państwowi, Rada Najwyższa, Prokuratura Generalna. Przygotowujemy kilka scenariuszy ze względu na jeden obowiązkowy wynik: rzeczywiste, legalne i sprawiedliwe ukaranie rosyjskich przywódców za zbrodnię agresji na Ukrainie.

Wszystkie rosyjskie zbrodnie tej wojny wywodzą się z jednej podstawowej zbrodni – agresji. Specjalny Trybunał będzie odpowiedzią na tę zbrodnię. Mury Kremla nie powstrzymają sprawiedliwości, a przeciw sprawiedliwości nie ma pocisków.
Żródło materiału ZELENSKIY OFFICIAL opublikowane: 2023-06-13 19:07:49

Polecane wiadomości

Z HISTORII KAMPANII „WYKOPMY RASIZM ZE STADONÓW”:…

"Nigdy Więcej"

Każdy sukces na froncie to przede wszystkim siła i odwaga naszych obrońców…

Zelenskiy Official

Rafał Pankowski, współzałożyciel “Nigdy więcej” – podcasty.rp.pl | MigranciwPolsce.pl

"Nigdy Więcej"

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować. Akceptuję Więcej